U14 - chlapci | Systém soutěže a soupeři

pro sezonu 2015/16
LIGA 

Základní část:

35 družstev ve 3 skupinách po 11 – 12 účastnících odehraje základní část dvoukolově ve dvojicích každý s každým

 
Předkolo MČR

zúčastní se 1. – 4. ze skupin základní části a družstva budou rozdělena takto:

PA: 1.A, 2.B, 3.C, 4.A
PB: 1.B, 2.C, 3.A, 4.B
PC: 1.C, 2.A, 3.B, 4.C

Hraje se turnajově ve dvou dnech v místech vítězů skupin základní části

Na MČR postoupí první dva z každé skupiny a dva nejlepší třetí podle úspěšnosti v předkole (úspěšnost = body, dále rozdíl skóre, větší počet vstřelených bodů, příp. přepočtená úspěšnost ve skupině základní části).

 

Turnaj o titul Mistr České republiky:

Systém Final8, pořadatel bude stanoven výběrovým řízením., hrát se bude 14. – 17. 4. 2016

 

O pořadí na 9. – 12.místě:

zbývající třetí a všichni čtvrtí ze skupin předkola MČR sehrají jeden dvoudenní turnaj o 9. – 12. místo, pořadatelem je třetí z předkola MČR, předchozí výsledky se nezapočítávají.

 

Kvalifikace o přímý postup do ligy U15 pro sezónu 2016 – 2017:

startují pátí ze skupin základní části, hraje se dvoukolově ve třech termínech:

Do ligy U15 pro sezónu 2016 – 2017 postupují první dvě družstva.

 

O konečné pořadí ve skupinách:

O 6. – 8. místo ve skupině: 6. - 8. družstva ze základních skupin sehrají jednodenní turnaj, pořadatel 6. družstvo ze skupiny, výsledky ze základní části se započítávají.

O 9. – 10. místo ve skupinách A a B:

dvoukolově doma  - venku, první zápas u hůře umístěného se neprodlužuje, druhý zápas u lépe umístěného se prodlužuje v případě shodnosti skóre z obou utkání.

 
O 9. – 11. místo ve skupině C:

jednodenní turnaj, pořadatel je 9. družstvo ze skupiny, výsledky ze základní části se započítávají.

 
O 11. – 12. místo ve skupinách A a B:

dvoukolově doma  - venku, první zápas u hůře umístěného se neprodlužuje, druhý zápas u lépe umístěného se prodlužuje v případě shodnosti skóre z obou utkání.


Týmy: 

Skupina A:

BK Klatovy, BK Sojky Pelhřimov, BK Lions Jindřichův Hradec, BK Klatovy B, BA Sparta Praha, ŠSK při 3. ZŠ Slaný, BK Lokomotiva Plzeň, Basketbalová škola - Tygři Praha, Sokol pražský, Sokol Písek Sršni, Sokol Vyšehrad, Tigers Basketball České Budějovice

 
Skupina B:

BA 2006´Roudnice nad Labem, Sokol Hradec Králové 2, Sokol Nová Paka, USK Praha, BK Sluneta Ústí nad Labem, TJ Slovan Varnsdorf, Slavoj BK Litoměřice, BK Kondoři Liberec, BK Synthesia Pardubice B, Basket Poděbrady, BK Synthesia Pardubice, BA Nymburk

 
Skupina C:

TJ Slavia Kroměříž, Basketbal TJ Svitavy, Orli Prostějov, BK SK Žabovřesky, BK Opava, BK TOROLA Snakes Ostrava, JBC mmcité Brno, BC Vysočina, SAM BŠM Brno, BK NH Ostrava, BC Nový Jičín

27.03.2019    18:00hNejbližší zápas

ČEZ Basketball NymburkBK Olomoucko
SoupeřBK Olomoucko
Kde hrajemeKlimeška - Kutná Hora
DružstvoA tým
SoutěžKooperativa NBL
Více informacíTermínová listina

Poslední zápas

BK ARMEX DěčínČEZ Basketball Nymburk
12.03.201974:94Více informací

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
    1 23
45 6789 10
11 12131415 1617
1819 202122 2324
2526 272829 3031

Basketball Nymburk YouTube Channel

SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.