Muži B | Systém soutěže a soupeři

pro sezonu 2015/16
Počet družstev:

Celkový počet družstev v prví lize mužů (dále I.LM) byl stanoven na počet 20. Je to 14 družstev, účastníků I.LM 2014/2015, prvá dvě družstva z baráže o I.LM a 4  týmy VSCM

 
Základní část:

Družstva jsou územně rozděleny do dvou konferencí po 10 družstvech (skupina A – Západ a skupina B - Východ). Hrací systém je každý s každým, tj. 18 utkání.

 

Nadstavba skupina C (skupina o 1.-6.místo):

Prvá 3 družstva ze skupiny A a prvá 3 družstva ze skupiny B odehrají utkání každý s každým, doma-venku, se započítáním vzájemných výsledků, tj. 6 utkání.

 

Nadstavba - skupina D (skupina o 7.-12.místo):

Družstva na 4. až 6. místě ze skupiny A a družstva na 4. až 6. ze skupiny B odehrají utkání každý s každým, doma-venku, se započítáním vzájemných výsledků ze základní části, tj.6 utkání.

 

Předkolo Play-off (PPO):

Po odehrání nadstavby (skupiny C a D) sehrají družstva předkolo Play-Off na dvě utkání systémem dvou zápasů; prvé utkání se sehraje na hřišti hůře postaveného družstva po nadstavbě. Dvojice jsou následující: 12 – 5 | 11 – 6 | 10 – 7 | 9 – 8

 

Play-Off (PO) - čtvrtfinále:

Prvá 4 družstva po nadstavbě a vítězové předkola play-off sehrají dvě utkání systémem 1-1. V play-off nastoupí nejlépe umístivší se družstvo po nadstavbě proti nejhůře postavenému vítězi PPO atd.; prvé utkání se sehraje na hřišti hůře postaveného družstva po nadstavbě.

 
Play-Out (PT):

Družstva na 13. až 20. místě po nadstavbě sehrají kvalifikační skupinu o udržení systémem každý s každým se započítáním všech výsledků ze soutěže I.LM tj. 8 utkání.

Družstvo na 19. místě bude hrát baráž o účast v I.LM 2016/2017 s vítězi skupin II.LM o dvě postupová místa. Družstvo na 20.místě sestoupí přímo do II.LM

 
Final Four:

Vítězové čtvrtfinále PO sehrají závěrečný turnaj Final Four (právo pořadatelství bude určeno podle pořadí po nadstavbě)

První den - semifinále - nejlépe postavený po nadstavbě proti nejhůře postavenému + ostatní dva, 

Druhý den - poražení semifinalisté o 3.místo a vítězové finále

 

Postup do baráže o KNBL:

Dvě nejlépe umístivší se družstva I.LM, (s výjimkou VSCM), sezony 2015/2016 sehrají s 12.družstvem KNBL baráž o účast v KNBL 2016/2017 systémem každý s každým.


Seznam účastníků:

Skupina A: Sokol Písek Sršni, USK Praha B (VSCM), BK Kondoři Liberec, Sokol pražský, KARA Trutnov, Basketball Nymburk B (VSCM), Basket Košíře, Slavoj BK Litoměřice, BA Sparta, BK Lokomotiva Plzeň

Skupina B: JBC mmcité Brno (VSCM), BC Vysočina, BK Synthesia Pardubice (VSCM), TJ Start Havířov, Královští sokoli (Hradec Králové), Basketbal Olomouc, VSK VŠB Ostrava, BK Opava "B", SKB Zlín, Sokol Šlapanice

22.01.2019    18:30hNejbližší zápas

ČEZ Basketball NymburkHapoel Bank Yahav Jerusalem BC
SoupeřHapoel Bank Yahav Jerusalem BC
Kde hrajemeKrálovka Praha 7
DružstvoA tým
SoutěžBasketball Champions League
Více informacíTermínová listina

Poslední zápas

egoé Basket BrnoČEZ Basketball Nymburk
19.01.201970:91Více informací

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
 123 456
7 89 1011 1213
14 1516 1718 1920
21 2223 2425 2627
28 2930 31   

Basketball Nymburk YouTube Channel

SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.