DĚTSKÝ DEN

DĚTSKÝ DEN

Zastavte se v předvánočním čase a dojděte si s dětmi zasportovat při dalším ročníku Dětského dne, který pořádá náš klub v sobotu 15.12. od jedenácti hodin. Na jeho konci shlédnete zápas nejvyšší české soutěže basketbalu proti Kolínu. Ještě jsou nějaká volná místa.

Celé sportovní odpoledne připravuje klub Basketball Nymburk a.s. ve spolupráci s Basketbalovou akademií Nymburk, která pomáhá hlavně s personálním zabezpečením při jednotlivých soutěžích nebo v dílničkách a také Centrem pro všechny TORTUGA, které pomůže s dílničkami pro děti. Samozřejmě se neobejdeme bez finanční podpory, kterou zaštiťuje město Nymburk a také vstřícného přístupu České unie sportu, v jejímž zařízení se celá akce uskuteční. „Jsem rád, že můžeme takovou akci pro obyvatele města připravit. Jakákoliv minuta sportu navíc je pro děti pozitivem a to je také cíl našich dětských dnů,“ říká hlavní organizátor a šéftrenér BA Nymburk Ladislav Sokolovský.


Program začíná v už hodinu před polednem. Rodiče ani nemusí trávit sobotní dopoledne přípravou oběda, protože součástí Dětského dne je i možnost si zakoupit za 60,- Kč oběd pro sebe i své děti. Vlastní program začíná po obědě hodinou a půl plavání v bazénu Sportovního centra. Na plavání je nutné vzít jednoho ze svých rodičů nebo jinou zodpovědnou osobu. Po vodních hrátkách přijdou na řadu aktivity v tělocvičně. Dalších 90 minut budou děti soutěžit, chybět nebude pochopitelně basketbalová tematika. Poslední hodinka bude patřit výrobě nějakého předmětu s vánočně-basketbalovou tématikou.


Všechny aktivity jsou díky Sportovnímu centru i díky finanční podpoře města pro děti zdarma. Platí se jen oběd, ale za zvýhodněnou cenu 60,- Kč. Vybrat si můžete celé menu tedy polévku, hlavní jídlo, zeleninový bufet a nealko pití. "V neposlední řadě bych chtěl poděkovat Sportovnímu centru v Nymburce v čele s jeho ředitelkou Monikou Bezděkovou za vytvoření podmínek, které jsou pro zdar dětského dne velice důležité. Spokojený dětský úsměv patří i ji," doplnil Ladislav Sokolovský.


Vzhledem k zajištění odpovídajícího počtu obědů je nutné se přihlásit nejpozději ve středu 12.12.2018. Využijte e-mail office@basket-nymburk.cz. „Zveme nejen všechny děti, které se pravidelně účastní našich dětských dnů, ale rádi také přivítáme i nové zájemce. Přijďte, bude to zábava,“ zve legenda nymburského basketbalu Ladislav Sokolovský.


Program:

  • 11:00 – 11:30 Registrace
  • 11:30 – 12:30 Oběd
  • 12:30 – 14:00 Plavecký bazén (pouze s rodiči)
  • 14:30 – 15:30 Sportovní část v tělocvičně
  • 15:30 – 16:30 Dílničky - za pomoci instruktorů z centra TORTUGA
  • 16:30 – 17:00 Ukončení Dětského dne a přesun na utkání Nymburk - Kolín
  • 18:45             Konec


 
vloženo: 11.12.2018 07:07 / přečteno: 907x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.